Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Piatok, 19.12.2014, meniny má Judita

SMSky - Vianočné

Hlavny obsah

SMSky - Vianočné

Najnovšie príspevky

Niečo sa chystá

V izbičke za oknom niečo sa chystá, stromček už svieti, radosť je istá, do tichej noci vtáčik už spieva,krásne a pokojné Vianoce Vám želá rodina .....
Počet znakov: 165

Štedrý večer

Na štedrý večer pozor daj,zvončeky zvonia,počúvaj.Tak ako za oblokom sniežik padá,nech na tvoj stôl šťastie padá,preži sviatok vianočný plný slasti a radosti.
Počet znakov: 174

Sviatočná koleda

Keď sviatočná koleda pohladí Vám uško,keď voňavý medovník naplní Vám bruško,keď pichľavý stromček ozdobí Vám domček,uvítajte Vianoc čas,keď je šťastný každý z Vás.
Počet znakov: 192

Metla v izbe

Metla v izbe postavená, kapustnica rozvarená, kapor veselo si pláva, mama varechou pod nosom máva, prasa večer neuvidíš, hladom sa teda ani nenič.
Počet znakov: 154

Keď snehová vločka padne

Keď Ti snehová vločka padne na noštek a ty pocítiš jej jemný božtek, usmej sa veď vieš, že niekto je pri Tebe a mysli na Teba. Veselé Vianoce Ti želá…
Počet znakov: 166

Čas letí

Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí. Na stromčeku sviečky svietia, šťastím žiaria deti. Starý rok už odchádza a nový ide za ním, nech Ti len radosť prináša, to je mojim prianím.
Počet znakov: 204

Vyber úsmev

Na Vianoce vyber úsmev a rozdaj ho všetkým, dávaj si naň dobrý pozor, aby nebol riedky. Na Vianoce vyber lásku, každému daj trochu, nech nám nikdy nezovšednie, ani v Novom roku.
Počet znakov: 188

Pani Zima

Ak láska topí ľad čo pani Zima vyčarila. Ak dá človek viac čo v sebe skrýva. Ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz. Padajúce vločky a v detských očiach je vidieť jas. Tak prišla doba , keď každý pre každého má pár prívetivých viet, pre ten zázrak Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet!
Počet znakov: 335

Jedlička

Na jedličke sviečky svietia, v jasliach leží Božie dieťa. Nech vás jeho láska hreje, žiari i v tmách beznádeje, do sŕdc, duší vašich vloží radosť, šťastie, pokoj boží.
Počet znakov: 189

Svetielko sa blíži

Svetielko sa tíško blíži, všetkých ľudí zrazu zblíži. Úsmev sa v zápätí zjaví na každučkej jednej tvári a všetko sa ligoce! Prečo? Veď je to jasné - sú Vianoce.
Počet znakov: 183


Pridať príspevok
ikonaPridaj príspevok
Pridal:
Cieľová kategória:
Titulok:
Text:
Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.