Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Sobota, 23.09.2023, meniny má Zdenka
Hlavne menu Vychytané darčeky

SMSky - Operátori

Hlavny obsah

SMSky - Operátori

Najkomentovanejšie príspevky

Neefektívne využívanie mobilu

Neefektívne využívanie mobilu

Počas dlhodobej analýzy v našom stredisku sme dospeli k záveru, že používanie Vášho mobilu je neefektívne a preto od 1.9.2011 sme nútení Vás odpojiť. Operátor.

Špeciálna ponuka

Špeciálna ponuka

Vážený zákazník. Za vzorné platenie účtov sme pre Vás pripravili špeciálnu ponuku. Od dnes budete platiť aj za našich neplatičov. Váš operátor.

Volanie zdarma

Volanie zdarma

Blahoželáme! Vaše číslo bolo vylosované a vyhrávate 1 hodinu volania ZDARMA. Po prečítaní tejto SMS môžete vystrčiť hlavu z okna a volať ZADARMO! Operátor.

Sexi

Sexi

Vážený zákazník. Dovoľujeme si Vám oznámiť, že nakoľko je obsah Vašich telefonátov priveľmi sexuálne orientovaný, upravujeme Vám základnú sadzbu na 33,50 SK / min. Váš operátor.

T-mobile zadara sms

T-mobile zadara sms

Keď ste poslali sms-ku víkend mali ste zadarmo sms-ky ale písali ste samé blbosti, takže vaše sms-ky zadarmo už nebudete mať zadarmo. Váš T-mobile. A ozaj, ani kredit už nemáte.

Nezmyselné SMS-ky

Nezmyselné SMS-ky

Pokiaľ Vám v predchádzajúcich dňoch nedochádzali nezmyselné SMS-ky, ospravedlňujeme sa Vám. Dnes začíname, tak si to užite.

Trhák

Trhák

Vážený zákazník! Ste výhercom našej novej Vianočnej súťaže "Trhák". Mobil vo Vašej ruke Vám odtrhne prsty o 5, 4, 3, ...

Ou tú

Ou tú

Vážený zákazník. Pretože sme zistili, že používate služby druhého operátora, zvyšujeme Vám cenu hovorov a SMS správ o 30%. Váš operátor.

Účet

Účet

Vážený zákazník. Peniaze nie sú všetko, ale už by ste mohli konečne po roku zaplatiť Váš účet za mobil. Váš operátor.

Volať skoro zadarmo

Volať skoro zadarmo

Vážený zákazník, vaša linka bola napojená na váš sexuálny život. Čím menej sexu, tým nižší tarif. Gratulujeme, vy už voláte skoro zadarmo. Váš operátor.

Regulované SMSky

Regulované SMSky

Od 1.6.2001 je služba SMS regulovaná. Pre váš mobilný telefón je stanovené obdobie od 2:30 do 2:50. V inom čase bude SMS spoplatňovaná sumou 15,50 Sk. Váš operátor.

SMS sex

SMS sex

Novinka! SMS Sex linka uuuuh.... aaaah..... ooooh 10 eur. Ďakujeme!

Pridať príspevok
ikonaPridaj príspevok
Pridal:
Cieľová kategória:
Titulok:
Text:
Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.