Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Sobota, 23.09.2023, meniny má Zdenka
Hlavne menu Vychytané darčeky

SMSky - Operátori

Hlavny obsah

SMSky - Operátori

Najnavštevovanejšie príspevky

Neefektívne využívanie mobilu

Neefektívne využívanie mobilu

Počas dlhodobej analýzy v našom stredisku sme dospeli k záveru, že používanie Vášho mobilu je neefektívne a preto od 1.9.2011 sme nútení Vás odpojiť. Operátor.

Sexi

Sexi

Vážený zákazník. Dovoľujeme si Vám oznámiť, že nakoľko je obsah Vašich telefonátov priveľmi sexuálne orientovaný, upravujeme Vám základnú sadzbu na 33,50 SK / min. Váš operátor.

Špeciálna ponuka

Špeciálna ponuka

Vážený zákazník. Za vzorné platenie účtov sme pre Vás pripravili špeciálnu ponuku. Od dnes budete platiť aj za našich neplatičov. Váš operátor.

Nezmyselné SMS-ky

Nezmyselné SMS-ky

Pokiaľ Vám v predchádzajúcich dňoch nedochádzali nezmyselné SMS-ky, ospravedlňujeme sa Vám. Dnes začíname, tak si to užite.

Šťastie

Šťastie

Toto je SMS-ka šťastia. Nenechávajte si ju len pre seba. Pošlite ju každému, koho poznáte. Čím viac SMS-iek pošlete, tým budem šťastnejší. S pozdravom Váš operátor.

Volanie zdarma

Volanie zdarma

Blahoželáme! Vaše číslo bolo vylosované a vyhrávate 1 hodinu volania ZDARMA. Po prečítaní tejto SMS môžete vystrčiť hlavu z okna a volať ZADARMO! Operátor.

Ou tú

Ou tú

Vážený zákazník. Pretože sme zistili, že používate služby druhého operátora, zvyšujeme Vám cenu hovorov a SMS správ o 30%. Váš operátor.

T-mobile zadara sms

T-mobile zadara sms

Keď ste poslali sms-ku víkend mali ste zadarmo sms-ky ale písali ste samé blbosti, takže vaše sms-ky zadarmo už nebudete mať zadarmo. Váš T-mobile. A ozaj, ani kredit už nemáte.

Asymetria

Asymetria

Používajte pri telefonovaní striedavo obidve uši, lebo Vaša hlava začína byť nechutne asymetrický preliačená.
Váš operátor.

Služba Clip

Služba Clip

Požadovaná služba CLIP nebola aktivovaná, 15e sk vám z kreditu aj tak stiahneme.

Vážený zákazník sú Vianoce

Vážený zákazník sú Vianoce

Vážený zákazník, Váš kredit bol znížený o 50.00 Sk z dôvodu blokovania siete dňa 24.12.2001 a v noci z 31.12 na 1.1.2002. Váš operátor.

Strhávanie

Strhávanie

Vážený zákazník. Za to, že čítate túto SMS Vám strhneme 100 Sk. Za to, že sa na nej smejete opäť 100 Sk. Ak Vám ešte zostal kredit, oznámte nám to, aby sme si mohli ešte niečo vymyslieť. Váš mobilný operátor.

Pridať príspevok
ikonaPridaj príspevok
Pridal:
Cieľová kategória:
Titulok:
Text:
Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.