Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Sobota, 23.09.2023, meniny má Zdenka
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Najnovšie príspevky

Satelitné monitorovanie zákazníkov

Satelitné monitorovanie zákazníkov

Od 22. 5. 2001 naša sieť používa satelitné monitorovanie našich zákazníkov. Bohužiaľ, vaša tvár bola vyhodnotená ako úplná katastrofa a preto budete odpojený. Váš operátor.

Nedostatok čísel

Nedostatok čísel

Pre nedostatok čísiel v našej databáze si vám dovoľujeme oznámiť, že Vaše číslo bude zrušené hneď ako dočítate túto SMS a vypnete svoj mobilný telefón. Váš operátor.

Mobilný telefón a telefónna búdka

Mobilný telefón a telefónna búdka

Vážený zákazník, mobilný telefóny boli zrušené. Ihneď ho prineste do predajne, v ktorej ste ho kúpili. Bude Vám pridelená telefónna búdka. Váš operátor.

1. cena

1. cena

Vážený zákazník, gratulujeme. V našej súťaži ste vyhrali 1. cenu, t.j. cigánske dieťa. Ak si cenu nevyzdvihnete do 3 dní, ako bonus dostanete celú cigánsku rodinu.

Prvý zákazník

Prvý zákazník

Dobrý deň. Za to, že ste našim prvým zákazníkom, získavate zavírenie mobilu! Operátor.

SMS sex

SMS sex

Novinka! SMS Sex linka uuuuh.... aaaah..... ooooh 10 eur. Ďakujeme!

Muž, hlava rodiny

Muž, hlava rodiny

Pravidelným monitorovaním hovorov a SMS správ Vašej mobilnej linky sme zistili, že patríte do kategórie mužov, ktorí sú “pod papučou”. Firma MHR pre našich zákazníkov zabezpečuje pravidelné školenia na tému “Muž hlava rodiny”. Ak máte záujem o školenie na danú tému, kontaktujte svojho operátora.

Samodeštrukčný proces

Samodeštrukčný proces

Spustil sa váš samodeštrukčný proces. Prosím zahoďte mobil do okruhu 10 metrov a ľahnite si na zem s rukami za hlavou!

Práve v tejto chvíli

Práve v tejto chvíli

Práve v tejto chvíli v našej republike cca 36000 ľudí spí, 2400 súloží, 18000 ľudí je, ale iba jeden idiot číta túto SMS. Gratulujem! Tvoj operátor!

Špeciálna ponuka

Špeciálna ponuka

Vážený zákazník. Za vzorné platenie účtov sme pre Vás pripravili špeciálnu ponuku. Od dnes budete platiť aj za našich neplatičov. Váš operátor.

Nový zvýhodnený tarif

Nový zvýhodnený tarif

Vážený zákazník, dovoľujeme si Vám ponúknuť nový zvýhodnený tarif “Neodpíš”. Za 1 € mesačne bez DPH už nebudete musieť odpisovať na žiadne sms, naše operátorky budú odpisovať za Vás. Pekný deň praje Váš operátor.

Súťaž

Súťaž

Vážený zákazník, bohužiaľ ste neboli vyžrebovaný v súťaži o kredit 10 eur. Preto vám kredit o 10 eur do 24 hodín znížime. Váš operátor.

Pridať príspevok
ikonaPridaj príspevok
Pridal:
Cieľová kategória:
Titulok:
Text:
Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.