Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Pondelok, 15.07.2019, meniny má Henrich
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Najnovšie príspevky

Starosti

Starosti

Nech sa všetky starosti zrušia,nech vládne pokoj v dušiach.Čo bolelo,nech prebolí,čo tešilo,nech sa zdvojí,aby boli v novom roku iba slzy šťastia v roku.

Somárik

Somárik

Somarik sa niekde sklatil.Jezisko nam darcek stratil.Anjelik sa niekde tuli,certik zase travu huli.Vianoce si zachranime borovicku napalime. Stastne a Vesele.

Stromček

Stromček

V izbičke za oknom niečo sa chysta, stromcek uz svieti radosť je ista, do tichej noci vtáčiky spievajú, pokojné Vianoce tak svetu želajú.

Posielam ti anjela

Posielam ti anjela

Posielam ti anjela aby ta chranil posielam ti lasku ktorej veris posielam ti plamienok nech ti v srdci blikoce a prajem ti tie najkrajsie vianoce.

Rukou pohlaď tvár 2.

Rukou pohlaď tvár 2.

Rukou pohlad tvar, srdcom zazen zial, to co mozes daj a nezabudaj, ze nikdy nie si sam. Stastne a vesele a bohateho jeziska.

Rozprávkové Vianoce

Rozprávkové Vianoce

Aby boli Vianoce rozprávkové, dary srdečné, šťastie neodbytné, láska nekonečná, zdravie dokonalé, problémy vzdialené a budúcnosť skvelá nielen v roku 2012.

Stastne a vesele

Stastne a vesele

V ten krasny vecer, ked za oblok sneh uz padne, nech na vas stol stastie sadne.Zabudnite na starosti a prezite vianoce v laske a radosti. Stastne a vesele.

Neprisli biele Vianoce

Neprisli biele Vianoce

Za oknom snezik nesnezi - neprisli biele Vianoce, v izbe v sak napriek vsetkemu stromcek sa tichucko ligoce a my vam zelame pokoj a radost, vsetko co chyba vam i vecnu mladost. A v novom roku len zdravie a stastie, kto stratil co, aby to co chvila nasiel.

Sviečka

Sviečka

Až dohára sviečka tohtoročná a znie pieseň vianočná, nech Ježiško zavíta i k Vám a prinesie dary prekrásne: zdravie, lásku a porozumenie.

Požehnané a milostiplné Vianočné

Požehnané a milostiplné Vianočné

Požehnané a milostiplné Vianočné sviatky , radostný a pokojný nový rok Vám prajú...

Hviezdičky

Hviezdičky

Tisíce drobných hviezdičiek žiari na konári do uzla vianočných pesničiek vplieta sa tisíc prianí dajme si pod stromček úsmev čo slzy stiera a rany hojí kus dobrej vôle súcitu veď to všetko tak málo stojí.

Čerti 3.

Čerti 3.

Nech čerti od vás smolu odnesú, choroby nech stratia vašu, adresu veľké príjmy, malé dane, ostatného primerane počas celého roku, všetko dobré v novom roku!


Pridať príspevok
ikonaPridaj príspevok
Pridal:
Cieľová kategória:
Titulok:
Text:
Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.