Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Pondelok, 15.07.2019, meniny má Henrich
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Najnovšie príspevky

Vinšujem

Vinšujem

Vinšujem vám žeby sce še mali v novým roku lepši koláčkoch po pulnej tepši veľo šlifkoch na palenku na Malorke dovolenku a furt pulnú peňaženku praje...

Láskou

Láskou

Prajeme vám nech sa zažne láskou nehou srdce každé nech ste všetci doma spolu nech nechýba nik u stolu nech prežijete všetký budúce dni v šťastí vospolok po celý nastavajúci rok

Hromadu darčekov

Hromadu darčekov

Hromadu darčekov čo srdce pohladia rodinu a priateľov čo nikdy nezradia k bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok prajeme šťastný nový rok.

Vianoce 3.

Vianoce 3.

Na Vianoce sviatku sila aby vás vždy očarila všetká starosť nech sa zruší nech zavládne pokoj duší čo bolelo nech sa zhojí čo tešilo nech sa zdvojí.

Kapor

Kapor

Kapor je v mrazáku kaša sa varí všetko máš na háku všetko sa darí stromček je v plameňoch prekrásne svieti a všetky salonky zožrali deti príjemné vianočné sviat.

Nový rok 2.

Nový rok 2.

Na Silvestra veľký bál do muziky rezký krok prajeme šťastný nový rok

Krásne Vianoce

Krásne Vianoce

Vianoce plné lásky a pokoja nech každú radosť znásobia Vianoce čisté a biele ako sneh v živote len šťastie zdravie a smiech. Krásne Vianoce.

Dary a darí

Dary a darí

Blížia sa tie krásne chvíle vianočné v láske, šťastí, harmonii prežite ich spoločne nie sú dôležité dary ale v novom roku nech sa darí.

Požehnané vianoce

Požehnané vianoce

Prajem ti všetko čo radosť vzbudí, prajem ti veľa lásky to preto že spája ľudí. Nech sa ti na stromčeku všetko šťastie sveta ligoce krásne a požehnané vianoce.

Nebo 2.

Nebo 2.

Ked ti snehova vlocka padne na noztek a ty pocitis jej jemny boztek usmievaj sa do neba ved vies ze niekde tam som ja a myslim na teba stastny novy rok

Rýmovačka

Rýmovačka

V izbičke za oknom niečo sa chysta,
stromcek uz svieti radosť je ista,
do tichej noci vtáčiky spievajú,
pokojné Vianoce tak svetu želajú.

Silvester

Silvester

Silvestrovsky pripitok nech Ti je na uzitok,nech sa smutky,trapenia na radosti premenia.Nech Ta bolest nezrani,to je mojim zelanim.Stasny Novy Rok.


Pridať príspevok
ikonaPridaj príspevok
Pridal:
Cieľová kategória:
Titulok:
Text:
Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.