Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Sobota, 23.09.2023, meniny má Zdenka
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Najnovšie príspevky

Aniel 3.

Aniel 3.

Posielam ti anjela,aby ta chranil,posielam ti lasku,ktorej veris,posielam tiplamienoknech ti v srdci blikoce a prajem ti tie najkrajsie Vianoce!

Stôl

Stôl

Keď zasadnete spolu k štedrovečernému stolu, nech Vám všetkým srdcia vedno, bijú ako srdce jedno, v ktorom jedna túžba rastie: láska, pokoj, radosť, šťastie.

Hviezda

Hviezda

Na naše príbytky už padla tichá noc a niekde v diaľke zrodila sa hviezda. Aby Vás tento rok to vianočné svetlo zdravých a plných lásky stretlo. Aby to nebol sen a nech sa Vám to nezdá! Nech celý rok Vám láska príde na pomoc!

Bye bye

Bye bye

Pretože ste celý rok hnevali, tak nielenže nedostanete žiadnu nádielku, ale príde si pre vás čert. Prosím, rozlúčte sa s rodinou.

Kapor 2.

Kapor 2.

Keď vonku zvonia zvončeky, keď ľudia kradnú stromčeky, keď v Tescu kapra kúpiš si, keď doma nôž už brúsiš si a koňak z očí sa ligoce, prajeme Vám veselé Vianoce.

Rád 2.

Rád 2.

Veselé Vianoce Ti chcem priať, aby človek človeka mal rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby nový rok za niečo stál.

Čísla

Čísla

Do Nového roku Ti prajem 12 mesiacov bez nemoci, 52 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8 760 hodín bez hádok, 525 600 minút sexu a 31 536 000 sekúnd lásky.

Zvonček

Zvonček

Nech vianočný zvonček Ti šťastím zvoní, nech vianočný čas sa v lásku zmení a tak krásne ako sa hviezda ligoce tak nádherne a tajomne Ti prajem Vianoce!

Pridať príspevok
ikonaPridaj príspevok
Pridal:
Cieľová kategória:
Titulok:
Text:
Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.