Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Streda, 22.03.2023, meniny má Beňadik
Hlavne menu Vychytané darčeky

SMSky - Narodeniny

Hlavny obsah

SMSky - Narodeniny

Najlepšie príspevky

Dnešný deň je v roku jediný

Dnešný deň je v roku jediný

Dnešný deň je v roku jediný, keď sláviš svoje narodeniny. Tak ti prajem všetko naj, vždy sa pekne usmievaj, ešte šťastia, zdravíčka a pusinka na líčka.

Zaželať v deň narodenín

Zaželať v deň narodenín

Je pre mna potešením, zazelať Ti v deň narodenín, zdravia, šťastia, spokojnosti, do ďalšej budúcnosti. Úsmev v tvári, radosť v oku, silu v každom žitia kroku.

Nech ruže na cestu sypú sa Ti

Nech ruže na cestu sypú sa Ti

Nech ruže na cestu sypú sa Ti, nech každá túžba splní sa Ti. Nech v srdci Tvojom nenastane klam., to zo srdca Ti prajem k narodeninám

Miesto kvetov

Miesto kvetov

Miesto kvetov vo váze - chlapov,sex a peniaze. Na každý deň kvôli srande aspoň jedno malé rande. Každý večer miesto spania desať hodín milovania. Všetko najlepšie :)

Popriať šťastie

Popriať šťastie

Popriať šťastie, slnko v duši, to sa k sviatku ozaj sluší. Nech je aj telo zdravé, preto si treba pripiť na oslave. Všetko najlepšie!

K dnešným narodkám

K dnešným narodkám

K tvojim dnesnym narodkam ti prajem, aby ta smola na mile obchadzala, stastie sa na teba v hektolitroch lialo, a aby si bola tonami lasky zasypavana!

Sms pre priateľku

Sms pre priateľku

Nepoznám Tvoje tajné túžby, tak neviem , čo k narodeninám Ti priať. Ak je Tvojou túžbou zdravie, tak Ti ho prajem, ak šťastie tiež, ak úspech tak isto. A však ak je medzi Tvojimi túžbami niekto, kto by Ťa vedel mať hrozne rád, to Ti nemusím priať, to Ti môžem hneť DAŤ

Tvojim pekným očkám

Tvojim pekným očkám

Tvojim pekným očkám posielam pozdrav kratučký, Tvojim nežným ústam božtek sladučký a k Tvojim narodeninám len život krásnučký!

Nepoznám Tvoje tajné túžby

Nepoznám Tvoje tajné túžby

Nepoznám Tvoje tajné túžby, tak neviem , čo k narodeninám Ti priať. Ak je Tvojou túžbou zdravie, tak Ti ho prajem, ak šťastie tiež, ak úspech tak isto. A však ak je medzi Tvojimi túžbami niekto, kto by Ťa vedel mať hrozne rád, to Ti nemusím priať, to Ti môžem hneť DAŤ!

Táto sms musí prejsť dlhou cestou

Táto sms musí prejsť dlhou cestou

Táto sms musí prejsť dlhou cestou, cez veľa čísel, aby ťa našla a povedala ti, že je na svete niekto, kto práve myslí na teba a praje ti to, čo človek najviac potrebuje…

K narodeninám

K narodeninám

Táto sms musí prejsť dlhou cestou, cez veľa čísel, aby Ťa našla a povedala Ti, že je na svete niekto, čo práve myslí na Teba a praje Ti to, čo človek najviac potrebuje: zdravie. To, čo človek márne hľadá: šťastie, lásku a pochopenie. Všetko najlepšie a najkrajšie.

Tvoj sviatok

Tvoj sviatok

Tak ti prajem na tvoj sviatok, veľa dobrých kamarátok,
este lepších milovníkov, plný stolík štamperlíkov.
Uži si to jak sa patrí, smej sa za dve, chľastaj za tri!

Pridať príspevok
ikonaPridaj príspevok
Pridal:
Cieľová kategória:
Titulok:
Text:
Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.